Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

‚Ile Mieli Dać’ - nowy teledysk AdE

Wytwórnia SWAGmusic, we współpracy z markami odzieżowymi Equalizer i S!EMANKO, prezentuje ostatni teledysk promujący ep'kę AdE 'Co Złego To Nie Ja', która ukazała się w wersji cyfrowej 17 marca tego roku.

Muzykę do utworu 'Ile Mieli Dać' wyprodukował jeden z najzdolniejszych producentów młodego pokolenia - Manifest, a wpadający w ucho refren zaśpiewała Monika Zenel. Za video odpowiedzialny jest Krystian Nowakowski z ekipy Bragga Entertainment.Klip obejrzeć można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=epqgiU8gaZA.

'Co Złego To Nie Ja' to drugi, po wydanym pod koniec 2013 roku długogrającym albumie 'Perła Południa', solowy materiał warszawskiego rapera AdE. Ep'ka, składająca się z sześciu utworów, pokazuje progres i wielość tematów z jakimi mierzy się AdE.

'Co Złego To Nie Ja' to również jeden z pierwszych polskich albumów rap wydanych tylko w formie cyfrowej. Nowoczesne podejście do dystrybucji, nowoczesny styl tworzenia muzyki i tytułowa 'moc' to wszystko charakteryzuje AdE'go.
Ep’kę kupić można na itunes: https://itunes.apple.com/nl/album/co-z-ego-to-nie-ja-ep/id836594963?l=en lub odsłuchać na Deezer.com: http://www.deezer.com/album/7513560.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007