Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

Ortega Cartel i Frank Nino gościnnie u Spinache’a - nowy singiel

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny singiel ze zbliżającego się albumu Spinache zatytułowanego po prostu ‚Spinache'. Tym razem, na 10 dni przed sklepową premierą krążka, udostępniony został utwór ‚LavoLavo', z gościnnym udziałem legendarnego składu Ortega Cartel oraz Franka Nino.Singiel odsłuchać można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=s0hkr5-Ry9w.

‚LavoLavo' to swego rodzaju kontynuacja międzykontynentalnego projektu Lavoholics, łączącego artystów z Polski i Kanady, który spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem i rewelacyjnym przyjęciem.

To już trzeci singiel, po ‚Piję życie do dna' i ‚Podpalamy Noc', zapowiadający zbliżający się wielkimi krokami album zatytułowany ‚Spinache'. Znane już utwory są tylko częścią historii i doświadczeń, którymi dzieli się ze słuchami Spinache. Artysta skomponował i wyprodukował całość muzyki znajdującej się na solowym albumie. W napisanych przez Spinache tekstach na pierwszy plan wysuwa się bliskość, sensualność, esencjonalność i intensywność. Dopełnieniem całości są goście zaproszeni do współpracy przy utworach. Na krążku gościnnie usłyszeć można: Ortega Cartel, Franka Nino, Proceente, Dj Flipa, Monikę Mimi Wydrzyńską, Olgę Czyżykiewicz, Marka Dulewicza i Kamila Oefi Komendeckiego.

Tracklista:
01. Intro
02. Piję życie do dna
03. Ty tak jak ja
04. Ma tak być
05. Podpalamy noc
06. Zapisz (Feat. Mimi)
07. Hamulce
08. Jak roluję
09. CU (Feat. Proceente)
10. Gwiazdy blisko
11. Cykl
12. LavoLavo (Feat. Ortega Cartel & Frank Nino)

Album zamawiać w przedsprzedaży można na http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2152-urbanrec/40038-spinache-spinache.html.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007