Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

Nowy klip B.R.O zrealizowany w Berlinie

Wytwórnia UrbanRec prezentuje klip B.R.O do wyprodukowanego przez 101 Decybeli utworu 'Let's Ride 2', pochodzącego z darmowego materiału 'MemoryLine', który ujrzał światło dzienne 11.11.2013 roku. Teledysk, zrealizowany w Berlinie przez ekipę Bragga Entertainment, powstał dzięki współpracy z markami odzieżowymi BRAGGA Wear i S!EMANKO oraz przy wsparciu http://rapwpolsce.eu.Zdjęcia do 'Let's Ride 2' realizowano po zmroku, dzięki czemu video pokazuje atmosferę wieczornej metropolii, która idealnie obrazuje klimat tego utworu. W teledysku zobaczyć można kilka charakterystycznych dla Berlina miejsc, takich jak Brama Brandenburska, Potsdamer Platz czy Alexander Platz.

Video dostępne jest pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=0OcjtvKv1ig.'MemoryLine' to album wydany po niespełna roku od premiery debiutanckiej legalnej płyty B.R.O 'High School'. Warszawski raper o swoim najnowszym materiale mówi, że to zdecydowanie najbardziej dopracowany i przełomowy projekt w Jego karierze. Słuchając tego krążka zauważyć można, że przez ostatnie kilka miesięcy B.R.O okrzepł, nabrał świeżości i dojrzał zarówno muzycznie jak i tekstowo.

'MemoryLine' nie można kupić, materiał w wersji fizycznej otrzymać można za darmo na koncertach oraz w konkursach, w sieci dostępny jest darmowy odsłuch: http://www.youtube.com/playlist?list=PLXwnwPvkjDAYkr4zAdNpkpCj9oDAbmtCp.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007