Szkoły tańca


https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Szkoły tańca - łódzkie

Dodaj szkołe tańca
Studio Tańca "Salsa Stars"
Miasto: Łódź
Adres: ul. Pomorska 83
WWW: http://www.salsastars.eu
Szkoła ta jest jedynym miejscem w Łodzi, w którym skoncentrowano się wyłącznie na tańcu kubańskim i najlepszym miejscem, gdzie można poznawać lub pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności związane z salsą oraz tańcem kubańskim.


Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji
Miasto: Pomorska 83/85, Łódź
Adres: Pomorska 83/85, Łódź
WWW: www.sport.ipt.pl
Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji -Dancehall/ ragga jam -Street dance trener: Gosia Kasińska -Towarzyski trener: Piotr Moraczewski -Taniec współczesny trener: Renata Bonar Zapraszamy na zajęcia!


Szkoła Tańców Orientalnych Salome
Miasto: Łódź
Adres: ul. Piotrkowska 273
WWW: www.salome.net.pl
Zajmujemy się przede wszystkim tańcem brzucha, ale działalność naszą poszerzamy stopniowo o inne tańce o zbliżonym charakterze - na stałe zagościły u nas zajęcia Bollywood, hawajskiego tańca Hula oraz Tribal Bellydance, a także zajęcia z klasycznego tańca indyjskiego Bharatanatyam.


Dance Hope
Miasto: Łódź
Adres: ul. Wysoka 34
WWW: www.dancehope.pl
Dance Hope tworzą ludzie, połączeni wspólną pasją - tańcem. Lubisz Hip Hop, Jazz, a może Taniec Towarzyski? Masz dużo wolnego czasu, z którym nie wiesz co robić? Zapraszamy na zajęcia. W końcu to tylko 20 PLN na miesiąc, za jeden styl taneczny :) Czujesz, że słabiej poruszasz się na parkiecie od innych? Nie martw się. Pomożemy nadrobić Twoje braki ;). Może jesteś tancerzem, który ma już trochę doświadczenia? Sprawdź, czy podołasz naszym treningom :) Być w Dance Hope, to nie tylko tańczyć. Być w Dance Hope, to być lepszym człowiekiem!


Studio tańca ISKRA
Miasto: Kutno
Adres: ul. Zduńska 11
WWW: http://www.iskra-taniec.pl
Studio Tańca ISKRA to największe profesjonalne studio tańca w naszym kraju. Współpracujemy z najlepszymi tancerzami i choreografami. Posiadamy swoje studia aż w 80 miastach Polski! Zapraszamy wszystkich do wspólnej nauki tańca w naszym studio.


<wróć 0 1 2 dalej>

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007