Szkoły tańca


https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Szkoły tańca - wielkopolskie

Dodaj szkołe tańca
Poznańska Akademia Tańca
Miasto: Poznań
Adres: Poznań, Ptasia 14 A
WWW: http://www.akademia-tanca.pl
Wiodąca poznańska szkoła tańca. Istnieje od 2002 roku. Szeroka oferta i doświadczona kadra instruktorska.
Bestime - Wielkopolskie Centrum Tańca
Miasto: Poznań
Adres: ul. Wrocławska 25, 61-383 Poznań
WWW: http://www.bestime.pl
Drodzy Państwo, Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Centrum Tańca - Bestime, które niebawem może stać się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich umiejętności, dbania o kondycję, a także poznawania nowych, ciekawych ludzi.


Iskra
Miasto: Gniezno
Adres: ul. Bł. Jolenty 5
WWW: http://www.iskra-taniec.pl
Studio Tańca ISKRA to największe profesjonalne studio tańca w naszym kraju. Współpracujemy z najlepszymi tancerzami i choreografami. Posiadamy swoje studia aż w 80 miastach Polski! Zapraszamy wszystkich do wspólnej nauki tańca w naszym studio.


Studio AX Pole Dance&Fitness
Miasto: Poznań
Adres: Wroniecka 22/1
WWW: http://http://http://http://www.studioax.pl
Jedyne w swoim rodzaju studio tańca na rurze i fitnessu mieszczące się przy Starym Rynku w Poznaniu. Niepowtarzalna atmosfera zajęć i profesjonalizm instruktorek. U nas jednocześnie ukształtujesz sylwetkę, nauczysz modnego i zmysłowego tańca oraz będziesz się przy tym rewelacyjnie bawić. Zapraszamy.


Studium Animatorów Kultury
Miasto: Kalisz
Adres: ul. Podmiejska 25a
WWW: www.ppskakkalisz.republika.pl
Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury (PPSKAK) to szkoła dwuletnia z 30letnią tradycją, która oferuje kształcenie animatorów kultury o specjalizacji taniec współczesny. Przedmioty: klasyka, improwizacja, historia tańca, tańce ludowe, teatr tańca i wiele innych! Kandydatów obowiązuje egzamin teoretyczny i praktyczny (czerwiec). Więcej informacji na stronie internetowej.


Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej
Miasto: Kalisz, Jarocin, Kościelna Wieś, Szczytniki, Iwanowice, Staw
Adres: Podmiejska 27/6
WWW: http://www.studiokreacjiruchu.com/
Taniec jest jedną z najpiękniejszych form wyrażania emocji. Radość, zmysłowość, złość czy smutek - każdy taniec ma swoje własne znaczenie. Jeśli ruch sprawia Ci przyjemność i chętnie uczysz się nowych rzeczy - z przyjemnością powitamy Cię w naszych progach. Rozejrzyj się na stronie, dowiedz się o kursach. Cieszymy się z Twojej wizyty! Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej serdecznie zaprasza do udziału w niesamowitej tanecznej przygodzie. Studio powstało z idei rozwoju talentów tanecznych i z chęci rozbudzania pasji do tańca. Zespół Studia Kreacji Ruchu Arlety PiotrowskiejReklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007