Spis treści


https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Taniec aktualności


Obibox rusza w trasę


06.05.2011Warszawski zespół Obibox, promuje płytę zatytułowaną 'Romans brukowy', której premiera miała miejsce 19 marca. Ruszają w Polskę na trasę koncertową. Jako pierwsi posłuchać 'na żywo' piosenek o miłości, złodziejach, bikiniarzach i wielkomiejskim życiu będą mieli okazje mieszkańcy Siedlec, gdzie Obibox wystąpi 6 maja.
czytaj wiecej....


KRITACZI - JEDEN Z NAS


06.05.2011

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników stołecznego rapu. Jeszcze przed wakacjami światło dzienne ujrzy album znanego ze składu Hardkorowe Brzmienie Kritacziego. Płyta będzie pierwszym wydawnictwem z cyklu "Opowieści z sąsiedztwa".


Prace nad albumem trwały ponad dwa lata. Większość utworów została wyprodukowana przez zielonogórskiego producenta Grubego Tonego (GRB), który zajął się również miksem i masteringiem krążka. Do pracy nad płytą „Jeden z Nas” zostali zaproszeni muzycy sesyjni. Wśród 16 premierowych kompozycji usłyszymy żywą perkusję, gitarę, bas, saksofon, skrzypce, pianino.

czytaj wiecej....


4fun.tv za kulisami VI edycji You Can Dance


25.04.2011

4fun.tv za kulisami VI edycji You Can Dance – Po prostu tańcz! –  nowy program w wiosennej ramówce  

Już dziś (tj. 13 kwietnia) w stacji muzycznej 4fun.tv starują dwa nowe programy – You Can Dance 4fun oraz You Can Dance MIX.

4fun.tv wprowadza do wiosennej ramówki dwa nowe programy, oba związane z jednym z najpopularniejszych show tanecznych w Polsce. Już od dziś widzowie stacji będą mogli śledzić losy bohaterów VI edycji You Can Dance. Tylko w 4fun.tv będzie można zobaczyć kulisy powstawania programu, poznać bliżej swoich faworytów, wygrać bilety na widownię i bezpośrednio porozmawiać z jego uczestnikami.


czytaj wiecej....


Night of the Proms – klasyka spotyka pop


25.04.2011
Najwspanialsze muzyczne widowisko Europy po raz pierwszy w Polsce!

17.09.2011 – Stadion Narodowy w Warszawie

Koncerty z cyklu Night of the Proms to niezwykłe połączenie znakomitego repertuaru muzyki klasycznej z twórczością światowych gwiazd popu. Całośd prezentowana na najwyższym poziomie, z krystalicznie czystym dźwiękiem i w towarzystwie imponującej oprawy świateł gwarantuje, że spektakl muzyczny Night of the Proms odbiera się wszystkimi zmysłami.

czytaj wiecej....


ZUMBA bije rekordy popularności


19.04.2011


Energiczna mieszanka taoca, aerobiku i gorących, latynoskich rytmów - ZUMBA nie tylko zapewnia świetną zabawę, ale pomaga też uzyskad kształtną sylwetkę. Zapełnione grafiki instruktorów nie pozostawiają wątpliwości, że to obecnie najpopularniejszy sposób na fitness.
Merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist to tylko kilka z wielu stylów, które łączy w sobie ZUMBA. Wydawad się może, że to skomplikowany mix? Nic bardziej mylnego...

czytaj wiecej....

Warsztaty z techniki ruchu Witolda Jurewicza


11.03.2011


Zajęcia z techniki ruchu Witolda Jurewicza to praca nad świadomością własnego ciała w ruchu i relacji miednicy i innych części ciała, oraz poszukiwanie punktów podparcia w poszczególnych elementach ruchu i uzyskiwanie jak największej dla ruchu siły. "Czasem trudniej jest dobrze zrobić to co łatwe, a niżeli to co trudne".

czytaj wiecej....

U WANNA BE MORE EGURROLA


11.03.2011


U WANNA BE MORE EGURROLA to nowy projekt Egurrola Dance Studio, oparty na przekonaniu,  że warto stawiać na najwyższą jakość zajęć i najlepszych, światowej sławy instruktorów. W ramach przedsięwzięcia zapraszamy gości z zagranicy, którzy uczą danych stylów tanecznych przez cały semestr.U WANNA BE MORE EGURROLA to projekt, który ma na celu pogłębianie umiejętności  tancerzy, pod okiem uznanych, doświadczonych instruktorów. Przedsięwzięcie ma stymulować rozwój polskiej sceny tanecznej i dawać wszystkim pasjonatom dostęp do profesjonalnych choreografów.

czytaj wiecej....

KRUMP - droga do wolności


11.03.2011


    Wolność jest najbardziej cenioną wartością, szczególnie przez młodych ludzi.  Często o niej zapominamy, żyjąc w fałszywym przeświadczeniu o własnej niezależności.  Jak stwierdził kiedyś Wolfgang Goethe „Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.czytaj wiecej....


VII Festiwal Międzynarodowy – Przegląd konkursowy Dzieci i Młodzieży


08.02.2011


Teplice - Praga - Drezno - BerlinŚwięto Wiosny 27.03.-01.04.2011 (termin nadsyłania zgłoszeń 10.02.2011);
Rozkwitłe Czechy 01.05.-06.05.2011 (termin nadsyłania zgłoszeń 15.02.2011);
BAJKA JESIENNA 27.10- 01.11.2011 (termin nadsyłania zgłoszeń 01.05.2011);

czytaj wiecej....


Taniec Kizomba - warsztaty


08.02.2011


Już w sobotę, 12 lutego, w sam raz przed Walentynkami, zapraszam na kolejne warsztaty z niezwykle przytulnego tańca, jakim jest afrykańska Kizomba. Tym razem zajęcia poprowadzi Ruddy (Daril :)), który już kilkukrotnie odwiedzał nas w Polsce.

Pochodzący z Antyli Ruddy zajmuje się tańcem od blisko 20 lat. Na początku były to tradycyjne tańce Karaibów, a następnie zouk i Kompa. Opracował własny styl tańca i nauczania, którym chętnie dzieli się z innymi. Na stale mieszka i pracuje w Paryżu. 


czytaj wiecej....


Ukazało się 21. wydanie TRENDY MAGAZYN


08.02.2011


Ukazało się 21. wydanie TRENDY MAGAZYN taniec | moda | muzyka, miesięcznika, który po ponad dwuletniej obecności na rynku poddany został lekkiemu liftingowi. Zmiany objęły głównie szatę graficzną magazynu. Nowa makieta utrzymana w eleganckiej, przejrzystej stylistyce, porządkuje zawartość poszczególnych działów i znacznie ułatwia nawigację. Czysta, pozbawiona leadów okładka oraz pionowo eksponowany tytuł - znaki rozpoznawcze TRENDY - pozostały bez zmian...

czytaj wiecej....


Magazyn "TRENDY taniec|moda|muzyka" jeszcze bardziej trendy...


02.02.2011


„TRENDY MAGAZYN taniec|moda|muzyka” – jedyny w Polsce miesięcznik o tańcu i tancerzach – po ponad dwuletniej obecności na rynku poddany został częściowemu liftingowi. Zmiany objęły głównie szatę graficzną magazynu. Czysta, pozbawiona leadów okładka oraz pionowo eksponowany tytuł – znaki rozpoznawcze „Trendy” – pozostały jednak bez zmian.
Nowa makieta utrzymana w eleganckiej, przejrzystej stylistyce, porządkuje zawartość poszczególnych działów magazynu i znacznie ułatwia nawigację. Proces redesignu, za który odpowiedzialni byli dotychczasowi twórcy layout’u „Trendy” – Paweł Niziołek i Andrzej Krzyśków – miał na celu uproszczenie i odchudzenie szaty graficznej, a przez to – zwiększenie przejrzystości i wewnętrzne uporządkowanie treści prezentowanych w miesięczniku.


czytaj wiecej....


Warsztaty Tańca Współczesnego - Tarnów


20.01.2011Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie zaprasza do udziału w warsztatach tańca współczesnego organizowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA.

Zajęcia poprowadzą zawodowi tancerze i choreografowie - Marta Pietruszka i Eryk Makohon. Efektem finalnym warsztatów będą dwa spektakle zaprezentowane podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA w październiku 2011 roku.


czytaj wiecej....


KARNAWAŁOWA NAUKA TAŃCA


20.01.2011W karnawale nie liczy się tylko staranny makijaż czy zjawiskowa sukienka, aby zostać królem czy królową balu należy także posiadać pewne umiejętności taneczne. Dlatego szkoły tańca nie czekają do hucznych zazwyczaj ostatków i już po Sylwestrowej Nocy zapraszają na specjalne karnawałowe kursy tańca.


czytaj wiecej....


Warsztaty zimowe Tańca współczesnego


20.01.2011Zimowe warsztaty tańca współczesnego w Koszęcinie(21- 25 stycznia) to odpowiedź na życzenia uczestników corocznej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego – z uwzględnieniem ich sugestii. Zapraszamy osoby zaawansowane w tańcu modern i ze znajomością techniki tańca klasycznego. Zajęcia dla 20 uczestników odbywać się będą w kameralnej atmosferze, w malowniczych wnętrzach Pałacu w Koszęcinie.....


czytaj wiecej....


Spektakle Krakowskiego Teatru Tańca i Teatru Freeday


20.01.2011" Pierwsze wspólne" - spektakle Krakowskiego Teatru Tańca i Teatru Freeday
30 stycznia w SCKM w Krakowieczytaj wiecej....


11 edycja DanceManii - Egurrola Dance Studio


17.01.2011Egurrola Dance Studio serdecznie zaprasza na międzynarodowe warsztaty taneczne
11 edycję DanceManii.czytaj wiecej....
Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007