Szkoły tańca


https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Szkoły tańca - dolnośląskie

Dodaj szkołe tańcaSalsa Passion Warszawa
Miasto: ul. Nasielska 14
Adres: ul. Nasielska 14
WWW: http://www.salsapassion.pl
Salsa Passion Warszawa. Chcemy rozbudzić w Was pasję, nauczyć tańczyć salsę i się nią bawić. Profesjonalna nauka nacechowana prostotą i dawką poczucia humoru pozwoli w łatwy sposób nauczyć się tańczyć dając przy tym satysfakcję, dobrą zabawę i relax. Chcemy aby czas nauki w naszej szkole był również okazją do spotkania z ciekawymi ludźmi, okazją do wspólnej zabawy tańcem... W Naszej Szkole nauczymy Was Salsy Liniowej (Cross-body) Los Angeles Style (on1), New York Style (on2), Bachaty, Merenge, Salsy solo- Lady & Men's Stylingu, izolacji i wiele więcej... Już od pierwszych zajęć oprócz podstawowych kroków chcemy wzmocnić Waszą koordynację ruchu i poczucie własnego ciała byście czuli się pewnie i mogli bawić się salsą..


Szkoła Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak
Miasto: Wrocław
Adres: Strzegomska 3b3c/7u
WWW: http://www.klubtanca.pl
Szkoła Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak zaprasza na kursy tańca towarzyskiego, salsy, tango argentino. Kursy tańca prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Szkoła tańca zaprasza również do skorzystania z siłowni dla kobiet oraz sauny infrared.
Zajęcia taneczne prowadzone są na klimatyzowanej sali. Do Państwa dyspozycji są szatnie: damska oraz męska.Luna Dance Studio
Miasto: Lubin
Adres: Sportowa 7
WWW: http://www.lunadance.pl
Zapraszamy na zajęcia taneczne, fitness i jogę. Dzięki nam zyskasz pewność siebie na parkiecie i poznasz kroki wszystkich tańców. Gwarantujemy miłą atmosferę i świetną zabawę za naprawdę niską cenę. Nie czekaj! Zapisz się już dziś. Zadzwoń lub napisz.


Studio tańca ISKRA
Miasto: Opole
Adres: ul. Sosnkowskiego 40-42
WWW: http://www.iskra-taniec.pl
Studio Tańca ISKRA to największe profesjonalne studio tańca w naszym kraju. Współpracujemy z najlepszymi tancerzami i choreografami. Posiadamy swoje studia aż w ponad 80 miastach Polski! Zapraszamy wszystkich do wspólnej nauki tańca w naszym studio.


Lejdis - Centrum Aktywnej Kobiety
Miasto: Olesnica
Adres: Wrocławska 40a
WWW: http://www.lejdis-olesnica.pl
Nasze centrum powstało z myślą o Kobietach i dla Kobiet U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy zajęcia pobudzające wyobraźnię i kreatywność, poprawiające stan ducha i ciała oraz warsztaty dla dzieci i rodziców. Proponujemy również kawiarenko-herbaciarnię, w której można zapomnieć o codzienności przy filiżance pysznej kawy czy herbaty, wczytując się w ciekawą lekturę. W tym czasie nasze pociechy będą mogły wyzwolić swoją energię na zajęciach prowadzonych z myślą o nich lub pobawić się w przygotowanym dla nich kąciku.Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007