https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Wystartował preorder płyty AdE ‘Euforia Tune’

Już 18 listopada, nakładem Fonografiki, ukaże się debiutancki legalny album AdE zatytułowany ‘Euforia Tune’. Krążek ten można zamawiać już w przedsprzedaży m.in. na stronie: http://www.empik.com/euforiatune-ade,p1131173582,muzyka-p.

Warszawski raper, będący jednocześnie półfinalistą ostatniej edycji programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, ujawnił również tracklistę krążka oraz jego okładkę, której autorem jest Dawid Borowski.
1. EuforiaTune
2. Las Vegas (feat. Monika Zenel)
3. XY (feat. Siostry Goławskie)
4. Chodzę po niebie (feat. Deep Scarlett)
5. Łowca Snów I & II (feat. Diset)
6. Odrodzenie
7. Człowiek w Czerni
8. W pogoni za szczęściem II Remix (feat. My – Key)
9. Nic
10. To nie kraj dla starych ludzi (feat. My – Key)
11. Idź!
12. Żeby świat nie zapomniał (feat. B.R.O, Manifest)

Krążek promuje teledysk do utworu ‘Chodzę po niebie’: https://www.youtube.com/watch?v=e_qYyKA79A8.‘EuforiaTune’ to debiutancki, legalny album AdE, ale jeśli myślicie, że to początkujący artysta jesteście w błędzie. AdE ma za sobą długą drogę bogatą w wiele doświadczeń. Na jego koncie jest już kilka projektów, zarówno solowych jak i w grupach. Ponadto pochwalić się może przeszło setką koncertów w praktycznie każdym zakątku Polski.

Co można powiedzieć o krążku „Euforia Tune”? Świetna gra słowem, trafne opisy otaczającego nas świata, klimatyczne podkłady autorstwa Manifesta, B.R.O i Macoxa oraz kobiecy pierwiastek w postaci pojawiających się gościnnie m.in.: Depp Scarlett, Moniki Zenel czy Sióstr Goławskich to tylko niektóre z wielu zalet tego krążka. Warstwa tekstowa jest bardzo osobista dla AdE. Nie jest to album hip–hopowy w stereotypowym podejściu, ale o tym już trzeba się przekonać słuchając płyty od pierwszego do ostatniego utworu.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007