https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

WARSZTATY CHOREOGRAFICZNE Z SAMIREM CALIXTO // 19 i 21 maja

Nowohuckie Centrum Kultury - Krakowskie Centrum Choreograficzne oraz Małopolski Ogród Sztuki zapraszają na WARSZTATY CHOREOGRAFICZNE z Samirem Calixto!19 i 21 maja 2015 godz. 11:00-14:00
Nowohuckie Centrum Kultury

cena: 80 zł jeden dzień / 140 zł dwa dni
Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim!

Podczas warsztatu choreograf skupi się na głównych czynnikach kreatywnych, które wykorzystywał przy swojej ostatniej produkcji „Raj utracony” opartej na poemacie epickim Johna Miltona.
Pracując z Calixto performerzy są zaangażowani zarówno fizycznie, jak i psychicznie oraz emocjonalnie. Zanurzają się kompletnie w świecie, gdzie wewnętrzne impulsy spotykają silną fizyczność.
Aby zrozumieć sposób pracy, uczestnicy warsztatów będą prowadzeni w celu zbadania niekonwencjonalnych tekstur fizycznych, zmieniając swoje przyzwyczajenia poprzez serie intensywnych ćwiczeń. Następnie będziemy mieli okazję zbadać jak niektóre z kluczowych motywów z książki Miltona mogą wpływać na unikalny i osobisty materiał ruchowy. Na końcu warsztatu uczestnicy pozbierają powyższe doświadczenia i zaaplikują je do oryginalnego materiału ze spektaklu.

Warsztaty odbędą się w ramach współpracy organizacyjnej Krakowskiego Centrum Choreograficznego-Nowohuckiego Centrum Kultury oraz Małopolskiego Ogrodu Sztuki przy Międzynarodowym Festiwalu Tańca Współczesnego KROKI.
 
Zgłoszenia :
www.krakowskiecentrumchoreograficzne.pl
www.facebook.com/kcc.nck
www.nck.krakow.pl
www.facebook.com/ncknh

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007