https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

HIP HOP DANCE MEETINGS

Bit, rytm, bounce i improwizacja, czyli po prostu esencja hip hopu!To wszystko na najlepszych warsztatach w Egurrola Dance Studio!
Wszystkich, którzy jarają się tańcem, kulturą hip hop i muzyką, a przy tym lubią się wyszaleć, zapraszamy na II edycję wyjątkowych HIP HOP DANCE MEETINGS!!

W dniach 15-16 listopada odbędą się najlepsze warsztaty hip hopowe w Warszawie! Nadchodząca edycja warsztatów oparta będzie na autorskim programie – I’M IN TRAINING PROGRAMME przygotowanym przez MAŃKA i SANDY. Program ten, stworzony przez tancerzy dla tancerzy, skierowany jest do osób, które chciałyby zaistnieć w świecie tanecznym, ale nie wiedza od czego zacząć. Maniek i Sandy będą uczyć, jak być tancerzem kompletnym. Program ten ma na celu połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą tancerz będzie mógł wykorzystać, by stać się dojrzałym i świadomym ARTYSTĄ.

W ramach programu m.in.: WARM UP/WORK OUT (wzmacnianie ciała), IMPROWIZACJA/FREESTYLE (interpretacja muzyki, praca zadaniowa), CHOREOGRAPHY CLASSES BY Maniek, Sandy, Rębilas,  MASTER CLASS by Maniek & Sandy,SEMINARIUM “Ciało narzędziem tancerza - technika, świadomość.” POPPING SESSION WITH SHEVA- COLLABORATION CLASSES

HIP HOP DANCE MEETINGS to wyjątkowa szansa, by na własne oczy zobaczyć co potrafią najlepsi tancerze tego stylu znani w całym tanecznym świecie. Dajemy Wam możliwość uczenia się od najlepszych, czerpania z ich talentu, wiedzy i doświadczenia.

Specjalnie dla Was:

- Sandra SANDY Rzeźniczak – gwarantuje konkretne choreo i super atmosferę!

- Mariusz MANIEK Kotarski - niezmiennie podziwiany za profesjonalizm i jakość!

- Maciek SHEVA Moldoch – mistrz poppingu, dla którego taniec to całej życie!

- Marcin Rębilas – jeśli ktoś jeszcze nie zachwycił się jego tańcem, to znaczy,że jeszcze go nie widział!

- Joanna ASIRA Kozłowska – mega entuzjastka HIP HOPU, dla której nie istnieje słowo „niemożliwe”, albo „za trudne”!

- Magdalena DZIAMA Zwierzyńska – jej zajęcia dadzą Ci ogromną siłę do spełniania marzeń,bo nikt tak Cię nie zmotywuje jak Magda!

- Julka Żytko – ciepło, uśmiech … i mnóstwo fantastycznego tańca!

- Artur ART Golec – tancerz zawodowej grupy VOLT, który w każdą choreografię wkłada całe swoje serce, a patrząc na jego ruchy ciągle chcesz więcej i więcej!

Na zajęcia zapraszamy zarówno tych, którzy od dawna kochają HIP HOP, jak i tych,którzy mają chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tańcem!

Więcej informacji i zapisy - http://taniec.com.pl/hip_hop_dance_meetings

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007