Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

Nowy klip Chonabibe

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny teledysk promujący, wydany 8 marca album, Chonabibie ‚Migracje’. Tym razem video zostało zrealizowane do utworu ‚Wschód’, który jest nawiązaniem do charakteru i klimatu zarówno twórczości zespołu Chonabibe jak i regionu z którego pochodzą - Polski wschodniej, Lublina.Teledysk ten jest również kolejnym zaproszeniem do odwiedzenia zespołu na ich własnym festiwalu, szczegóły na http://www.festiwal.chonabibe.pl.

Album 'Migracje', to świeże oblicze muzyki miejskiej. Chonabibe debiutują, ale nie są nowicjuszami na scenie muzycznej. Doświadczenia wyniesione z projektów Al-Fatnujah i Geto Blasta zaowocowały nowoczesnym brzmieniem w oryginalnym stylu.

Dwa wyraziste, zróżnicowane głosy Jahdeck'a i Fat Matthew przeprowadzają przez klimatyczną podróż między gatunkami. Melodyjne utwory promienieją pełnym słońcem, przywołują nastrój zamglonego miasta lub zabierają w samotną trasę nocą. Słuchacze doszukują się różnych wpływów. Sami muzycy jako inspirację wskazują m.in: The Fugees, Arrested Development, Saian Supa Crew, The Roots, ale również The Prodigy, Sly & Robbie, Outkast, Sizzla czy Pharell Wiliams.

Chonabibe patrzą krytycznym okiem, ale daleko im do maruderii. Czasem sentymentalnie, dziękczynnie, innym razem motywująco i z pazurem. Zawsze jednak w poszukiwaniu pozytywu.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007