Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

TANIECmałopolska2014

Stowarzyszenie Krakowski Teatr Tańca
oraz
Krakowskie Centrum Choreograficzne
Nowohuckie Centrum Kultury
serdecznie zapraszają na

Festiwal Młodzieżowych Zespołów Tanecznych
TANIECmałopolska2014!

12 czerwca 2014
godz. 15:30
sala teatralna Nowohuckiego Centrum Kultury
wstęp wolny

Festiwal skierowany jest do młodzieżowych zespołów tanecznych z Małopolski, w ramach którego odbędzie się konkursowa prezentacja etiud, oceniana przez profesjonalnych jurorów oraz warsztaty taneczne skierowane do uczestników Festiwalu – młodzieży powyżej 16 lat. Podczas Festiwalu przyznane zostaną nagrody finansowe dla najlepszych prezentacji.

Prace oceniać będą – Witold Jurewicz, legendarny ruchmistrz, założyciel Teatru Tańca Alter, Janusz Skubaczkowski, były tancerz Śląskiego Teatru Tańca, choreograf, prodziekan Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu oraz Eryk Makohon, kierownik Krakowskiego Teatru Tańca i Krakowskiego Centrum Choreograficznego.


Po prezentacji konkursowych prac zapraszamy na spektakl „Hapi end” w choreografii Aleksandra Kopańskiego, w wykonaniu uczniów III klasy XXX Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie (klasa o profilu taneczno – teatralnym).


Jarek znajduje sposób na zniknięcie. I po raz pierwszy w życiu naprawdę się śmieje. Dlatego że wcale nie chce zniknąć? Jest młody, zaraz po maturze, tuż przed resztą życia. A może czuje ulgę, że wreszcie się uwolni?
Justyna czołga się z wyczerpania i śpiewa o kochaniu. Wątpi i tylko ironicznie pastwi się nad sobą? Czy też nigdy się nie podda?
Młodość – stara jak świat- jest ciągle w jakiś sposób w niebezpieczeństwie. Wystawiona na uczucia i emocje, z którymi jej ciężko, a bez których nie istnieje.

12 czerwca, godz. 18.00
Uczestnicy Festiwalu – wstęp wolny
Bilety ulgowe 15 zł, normalne – 20 zł
rezerwacja@nck.krakow.pl
12 644 24 81, 518 766 738

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego
 
Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007