Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

Egurrola Dance Studio i Teatr IMKA zapraszają na taneczny pokaz „Up to Stage”

Już 15 czerwca w Teatrze IMKA odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego tanecznego widowiska – Up to Stage. To uczta dla wszystkich miłośników tańca jazzowego, modern, contemporary i broadway jazz. Młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio prezentują swoje umiejętności w świetle reflektorów na wielkiej scenie. Tym razem wszystkie choreografie zostaną przygotowane zgodnie ze starożytnym stwierdzeniem panta rhei, czyli wszystko płynie. Wszystko jest chwilą, wszystko jest w ruchu - dokładnie tak jak w tańcu!

„Taniec jazzowy, broadway jazz, modern i contemporary to tańce, które od początku kojarzone są z teatrem muzycznym. I choć przygotowanie tancerza do takiego spektaklu wymaga doskonale wyćwiczonego ciała, trzeba pamiętać też o emocjach, które drzemią w tancerzu stającym na scenie.” - mówi Agustin Egurrola, tancerz i choreograf, właściciel Egurrola Dance Studio. „Niezwykłe emocje, wielka scena, światła reflektorów i pełna widownia – to wszystko daje tym młodym tancerzom niepowtarzalną energię i motywację do dalszych treningów.” - kontynuuje.

Wszyscy tancerze od wielu miesięcy przygotowywali się do występów pod czujnym okiem najlepszych choreografów Egurrola Dance Studio. Są wśród nich choreografowie i finaliści największych programów telewizyjnych, w tym „You Can Dance. Po Prostu Tańcz!” Wielu z nich swoje umiejętności zdobywało także w zagranicznych szkołach i na międzynarodowych warsztatach. Swoje grupy przygotowywali Aneta Bułka, Adrianna Chodkowska, Marta Czyż, Karolina Kroczak, Katarzyna Mieczkowska i Paweł Michno.

Zapraszamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w „Up to Stage”. Dla wielu z nich to nie tylko ogromne przeżycie i szansa na realizację marzeń, ale także możliwość pierwszego występu na prawdziwej scenie.

15 czerwca (niedziela), godz. 17:00 oraz  godz. 19:30 (pokazy finałowe)
Teatr IMKA, ul. Marii Konopnickiej 6

Bilety do nabycia w przedsprzedaży w recepcjach szkół oraz na godzinę przed spektaklem w holu kasowym Teatru IMKA.

Koszt biletu: 20 zł

* * * * * * * * * * * *
Egurrola Dance Studio – największa szkoła tańca w Warszawie, założona w 1992 roku, przy Ośrodku Kultury Ochoty przez Agustina Egurrolę i Joannę Szokalską. W pierwszych latach działalności szkoła znana była jako Studio Tańca Volt. Dwa lata później Agustin Egurrola założył grupę VOLT, która szybko została najbardziej znaną grupą zawodowych tancerzy w Polsce. W 2003 roku szkoła przeniosła się do własnej siedziby, przy ul. Żwirki i Wigury 99a i zmieniła nazwę na Egurrola Dance Studio.

Obecnie Egurrola Dance Studio to sieć sześciu szkół tańca zlokalizowanych na terenie Warszawy i w podwarszawskim Konstancinie. To warsztaty taneczne - DANCE MANIA, HIP HOP MANIA  i EUROPEJSKIE SPOTKANIA TANECZNE, na które przyjeżdżają tancerze światowej sławy.
Egurrola Dance Studio to także flagowe zespoły: Luzik 1, Luzik 2, Luz 1, Luz 2, Jazz One Junior, V2, V3, V4 Dissgroup i Jazz One, które zdobywają uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą - mogą pochwalić się tytułami Mistrzów Polski, Europy i Świata.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007