Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

‚Ten Sam Numer’ - kolejny klip od Emena

Wytwórnia UrbanRec prezentuje teledysk do utworu ‚Ten Sam Numer’, czyli kolejnego singla z albumu Emena “Domino”.Video to jest odskocznią od standardowego modelu rapowego klipu, założenie było proste: nieoczywista historia, piękne zdjęcia i absolutnie żadnych raperów. Z tym zadaniem zmierzyła się grupa RUCHOME OBRAZKI.Teledysk obejrzeć można pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=klWf2GpJMb4.

Po dobrze przyjętej płycie “Przedmieścia” wydanej nielegalnie na początku 2013 roku, a potem reedytowanej oficjalnie w grudniu tego samego roku, Emen prezentuje swój drugi długogrający album pod tytułem “Domino”. Ten koncept-album to idealna pozycja dla fanów nowoczesnego rapu mających dosyć stawiania nowoczesności obok kiczu i szukających w newschoolu więcej niż tylko muzyki do zabawy.

Emen, jako maniak kontroli i perfekcjonista, większość bitów na ten album zaaranżował i wyprodukował sam, schludnie łącząc sample z nowoczesnymi perkusjami i łagodnymi syntezatorami. Swoje trzy groszę dołożyli również NbH, Cokebeatz i Nowik. Wokalnie na płycie udzielili się: Kuba Knap, Duchu, Hary, Tymin i wszechstronny Marcin Kiraga, który poza napisaniem i dograniem refrenu do tytułowego utworu na płycie, wzbogacił sporą jej część dogrywając również gitary. Za brzmienie albumu odpowiada Jakub Wypler, który nadzorował powstawanie całego materiału.
Album zamawiać można przez internet: http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2152-urbanrec/38798-emen-domino.html.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007