Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

AdE ‚Jest Moc’ - nowy teledysk

SWAGmusic prezentuje teledysk do mocnego, bangerowego singla AdE 'Jest Moc', który promuje dostępną jedynie w formacie cyfrowym ep'kę 'Co Złego To Nie Ja'. Muzykę do tego utworu wyprodukował jeden z najzdolniejszych producentów młodego pokolenia - Manifest, a video zostało zrealizowane przez ekipę Bragga Entertainment.Zdjęcia do klipu powstawały w styczniu 2014 roku w Berlinie, a dynamiczny i nowoczesny montaż oddają niecodzienny charakter kawałka.

Video obejrzeć można pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=676A7pFXhQo.'Co Złego To Nie Ja' to drugi, po wydanym pod koniec 2013 roku długogrającym albumie 'Perła Południa', solowy materiał warszawskiego rapera AdE. Ep'ka, składająca się z sześciu utworów, pokazuje progres i wielość tematów z jakimi mierzy się AdE.

'Co Złego To Nie Ja' to również jeden z pierwszych polskich albumów rap wydanych tylko w formie cyfrowej. Nowoczesne podejście do dystrybucji, nowoczesny styl tworzenia muzyki i tytułowa 'moc' to wszystko charakteryzuje AdE'go.

Legalne mp3 zakupić można w iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/co-z-ego-to-nie-ja-ep/id836594963?l=en, a cały materiał odsłuchać za darmo na deezer: http://www.deezer.com/album/7513560.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007