Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

ROZTAŃCZONE PÓŁKOLONIE w Egurrola Dance Studio

Wszystkie dzieci, te małe i te duże zapraszamy do magicznego świata tańca. Każdego dnia wybierzemy się w niepowtarzalną podróż do krainy fantazji, zabawy i ruchu. Codziennie czekać na nas będzie inna przygoda – raz wyruszymy na ciekawą wycieczkę, raz będziemy szaleć na łyżwach, a innym razem zamienimy się w małych artystów. I oczywiście w każdą naszą podróż wyruszymy tanecznym krokiem.TANIEC PRZEDE WSZYSTKIM
Między odkrywaniem kolejnych obszarów fantazji, codziennie na 2 godziny będziemy odwiedzać niezwykłą krainę tańca. Pod okiem znanych i lubianych instruktorów nauczymy się układów, które pozwolą nam poznać wiele stylów tanecznych. Poznamy hip hop, videoclip dance, elementy jazzu i tańca klasycznego. Czasem będziemy tańczyć na profesjonalnej sali tanecznej, a innym razem na świeżym powietrzu – pokażemy wszystkim, że można robić to zawsze i wszędzie.

KREATYWNIE I ARTYSTYCZNE
To będą dni pełne atrakcji i zabawy. Odwiedzimy kręgielnie i wybierzemy się na niezwykle wciągającą lekcję muzealną. Pójdziemy do kina, a później własnoręcznie zrobimy księżniczki i rycerzy i spróbujemy odegrać krótkie przedstawienia. Codziennie będziemy uczestniczyć w warsztatach plastycznych, gdzie jedynym naszym ograniczeniem będzie dziecięca wyobraźnia. Będziemy malować, rysować, wyklejać, rzeźbić, tworzyć, wycinać, sklejać i ozdabiać.

SPORT I PRZYGODA
Będziemy też czas spędzać aktywnie na świeżym powietrzu. Na jeden dzień zamienimy się w poszukiwaczy skarbów i wyruszymy do lasu na podchody, będziemy tańczyć na śniegu, lepić baławny i zjeżdżać na sankach. Zorganizujemy też turniej sprawnościowy, a każdego popołudnia będziemy uczestniczyć w grach i zabawach tanecznych.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE

Ostatni dzień w pełni poświęcimy na taniec. Będziemy ćwiczyć naszą choreografię i robić taneczną scenografię do popołudniowego występu.

Na uroczyste zakończenie półkoloni zaprosimy rodziców, i zaprezentujemy się im we wspólnym układzie tanecznym. Zaprosimy ich także na miniwystawę, na której pokażemy wszystkie nasze prace plastyczne.

Na zakończenie zostaniemy pasowani na prawdziwych tancerzy i dostaniemy pamiątkowe dyplomy i upominki.

Tylko w Egurrola Dance Studio dostajemy wszystko to, co lubimy i czego potrzebujemy najbardziej!

Zapewniamy:
- całodzienną opiekę nad dziećmi w wieku 5 - 13 lat
- wyżywienie (drugie śniadanie i obiad)
- 2 godziny tańca dziennie
- wstęp na wszystkie atrakcje objęte programem
- ubezpieczenie i opiekę medyczną

Więcej informacji na stronie: http://taniec.com.pl/polkolonie_zima

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007