Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

Nowy klip i start preorderu Chonabibe

Wytwórnia UrbanRec prezentuje najnowszy klip promujący i zapowiadający album lubelskiej formacji Chonabibe 'Migracje’, teledysk został zrealizowany do utworu ‚Szczerze mówiąc’.Video obejrzeć można na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=rbl8_nLasto.

Singiel ten jest wezwaniem do autentyczności, w świecie zalanym kopiami i ludźmi oglądającymi się na innych Chonabibe przypomina prostą, ale zapominaną, prawdę: ‚Pomyśl o czym mówię, jesteś sobą a nie każdym, otwórz oczy w tłumie zrozum, że jesteś kimś ważnym.’

Album ‚Migracje’, który ukaże się już 8 marca, to świeże oblicze muzyki miejskiej. Chonabibe debiutują, ale nie są nowicjuszami na scenie muzycznej. Doświadczenia wyniesione z projektów Al-Fatnujah i Geto Blasta zaowocowały nowoczesnym brzmieniem w oryginalnym stylu.Krążek można zamawiać już w przedsprzedaży pod adresem: http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2152-urbanrec/37960-chonabibe-migracje.html.

Dwa wyraziste, zróżnicowane głosy Jahdeck'a i Fat Matthew przeprowadzają przez klimatyczną podróż między gatunkami.
Melodyjne utwory promienieją pełnym słońcem, przywołują nastrój zamglonego miasta lub zabierają w samotną trasę nocą.

Słuchacze doszukują się różnych wpływów. Sami muzycy jako inspirację wskazują m.in: The Fugees, Arrested Development, Saian Supa Crew, The Roots, ale również The Prodigy, Sly & Robbie, Outkast, Sizzla czy Pharell Wiliams.

Chonabibe patrzą krytycznym okiem, ale daleko im do maruderii. Czasem sentymentalnie, dziękczynnie, innym razem motywująco i z pazurem. Zawsze jednak w poszukiwaniu pozytywu.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007